Ürünler

Inertial Labs

2001 yılında kurulan Inertial Labs, ticari, endüstriyel, havacılık ve savunma uygulamaları için konumlandırma ve yönlendirme teknolojilerinde liderdir. Inertial Labs, 6 kıtada 20'den fazla ülkeyi kapsayan dünya çapında bir distribütör ve temsilci ağına sahiptir.

Web Sİtesİne Gİt

Vision Research Phantom

Vision Research is an international high-speed digital camera company headquartered in Wayne, New Jersey. Their cameras are marketed under the Phantom brand and are used in a wide variety of industries, including defense, industrial product development, manufacturing, automotive, science research and entertainment.

Web Sİtesİne Gİt

Sagetech

Sagetech Avionics, görev açısından kritik transponderler, yazılımlar ve ilgili teknolojilerden oluşan durumsal farkındalık çözümleriyle insansız uçaklarda güvenli uçuşu güçlendiren bir havacılık teknolojisi şirketidir.

Web Sİtesİne Gİt

Milano Systems

Milano Systems’ın uzmanlığı üst düzey veri toplama sistemleridir. Milano Systems, pazar tanıtımını yüksek derecede satış öncesi ve sonrası mühendislikle desteklemek için gerekli olan uzaktan ölçüm sistemlerine ve aviyonik ekipmana olan talebin giderek arttığı 1989 yılında kurulmuştur.

Web Sİtesİne Gİt

Titan Defense

Titan Defense is the specialist of refuelling solutions in tactical environments. For many years, Titan has been delivering aircraft refuellers and tactical hydrant dispensers that support the Armed Forces on military bases and external operations. Titan teams are able to bring you dedicated and proven responses to the constraints of special operations.

Web Sİtesİne Gİt

Match ID

BSM is the Turkish distributor of the MatchID system, which is the leading solution in its class for performing optical DIC measurements and further advanced analysis of the results. DIC is the acronym for "Digital Image Correlation". It is a highly advanced methodology for the high-precision measurement of shape evolution, displacement and deformation fields of materials and structures.

Web Sİtesİne Gİt

SCR

SCR, insansız hava, kara ve deniz sistemleri tasarlayan, üreten ve işleten lider bir İspanyol şirketidir. 27 yıllık faaliyet süresinde SCR, 1000'den fazla platform sattı ve yurt içi ve yurt dışı müşterileri için 3.000'den fazla uçuş gerçekleştirdi.

Web Sİtesİne Gİt

HS Vision

HS VISION, yüksek hızlı kamera sistemleri tedarik eden uzman bir şirkettir ve Almanya, Ettlingen'de bulunan High Speed Vision GmbH, gerekli her şeyi tek bir kaynaktan sağlar. Test merkezlerindeki en geniş uygulama yelpazesi için mevcut ürün yelpazesi şunları içerir.

Web Sİtesİne Gİt